Rockwell Automation 800F-11BE201
A-B 800F-11BE201 22mm Accessory 800F PB
IEC Pushbuttons - 22.5mm
800F-11BE201
Rockwell Automation
/ ea
800F PB,22mm Accessory,30x40 mm LgndPlt and Frame,Black with White Legend Text,Blank or Custom Text,English,SLOW