Rockwell Automation 800F-11BE221
A-B 800F-11BE221 22mm Accessory 800
IEC Pushbuttons - 22.5mm
7573152 800F-11BE221
Rockwell Automation
800F PB,22mm Accessory,30x40 mm LgndPlt and Frame,Black with White Legend Text,Blank or Custom Text,English,TRIP