Rockwell Automation 800F-11BE238
A-B 800F-11BE238 22mm Accessory 800
IEC Pushbuttons - 22.5mm
800F-11BE238
Rockwell Automation
/ ea
800F PB,22mm Accessory,30x40 mm LgndPlt and Frame,Black with White Legend Text,Blank or Custom Text,English,MANUAL O AUTO