Rockwell Automation 800F-11BE250
A-B 800F-11BE250 22mm Accessory 800F PB
IEC Pushbuttons - 22.5mm
10498205 800F-11BE250
Rockwell Automation
800F PB,22mm Accessory,30x40 mm LgndPlt and Frame,Black with White Legend Text,Blank or Custom Text,English,AUTO O HAND