Rockwell Automation 800F-11BE253
A-B 800F-11BE253 22mm Accessory 800
IEC Pushbuttons - 22.5mm
6835032 800F-11BE253
Rockwell Automation
800F PB,22mm Accessory,30x40 mm LgndPlt and Frame,Black with White Legend Text,Blank or Custom Text,English, FORWARD REVERSE