Rockwell Automation 800F-11BE292
A-B 800F-11BE292 22mm Accessory 800F PB
IEC Pushbuttons - 22.5mm
10496639 800F-11BE292
Rockwell Automation
800F PB,22mm Accessory,30x40 mm LgndPlt and Frame,Black with White Legend Text,Blank or Custom Text,English,Soft Stop