Rockwell Automation 800F-11BF122
A-B 800F-11BF122 22mm Accessory 800F PB
IEC Pushbuttons - 22.5mm
10491541 800F-11BF122
Rockwell Automation
800F PB,22mm Accessory,30x40 mm LgndPlt and Frame,Black with White Legend Text,Blank or Custom Text,French,AVANT ARRT ARRIRE