Rockwell Automation 20BD180A3ANNADC0NNAD
A-B 20BD180A3ANNADC0NNAD PowerFlex
PowerFlex 700 Drives
7832164 20BD180A3ANNADC0NNAD
Rockwell Automation
20B, 180 A at 150 Hp,480V AC Three Phase,IP20/NEMA/UL 1,Vector Ctrl W/ 24V I/O,No Feedback,Numeric Keypad LCD Display,DeviceNet,W/ EMC Filt & ComModeChoke,Without Brake IGBT,No Internal Brake Resistor,Size 6 Frame,Opt Custom Software, 60Hz Max,Documentation