Eaton Cutler-Hammer JD3125S10
ETN JD3125S10 JD 3P 125A SHUNT TRIP
Circuit Breakers
10014477 JD3125S10
Eaton Cutler-Hammer
EATON Molded Case Circuit Breaker, Type JD, Series: C Series, 600 VAC, 125 A, 50/60 Hz, 25/65 kA Interrupt, J Frame, Fixed Thermal/Fixed Magnetic Trip, 3 Pole, Line/Load/Rear, 40 deg C, 4.06 x 4.13 x 4.13 in, Glass Polyester