Eaton Cutler-Hammer HMCP100R3CA02
EATON HMCP100R3CA02 C Series Motor Circuit Protector, 600 VAC, 250 VDC, 100 A, 3 Poles, Magnetic Trip
Circuit Breakers
1433879 HMCP100R3CA02
Eaton Cutler-Hammer
Eaton molded case circuit breaker accessory motor protection, Motor circuit protector, 100 A, Three-pole, 1A-1B Left pigtail rear, Frame J-K, 300-1000 A, Series C, Non-aluminum