Eaton Cutler-Hammer HMCP150U4
EATON HMCP150U4 C Series Type HMCP Motor Circuit Protector, 600 VAC, 250 VDC, 150 A, 3 Poles, Magnetic Trip
Circuit Breakers
4289396 HMCP150U4
Eaton Cutler-Hammer
Eaton molded case circuit breaker accessory motor protection, Motor circuit protector, 150 A, Three-pole, 750-2500 A, Series C