Eaton Cutler-Hammer JGK3250KSG
EATON JGK3250KSG Type JGK Molded Case Circuit Breaker, 600 VAC, 250 A, 25 kA Interrupt, 3 Poles
Circuit Breakers
6789274 JGK3250KSG
Eaton Cutler-Hammer
Series G MCCB: JG Frame, 250A, Three-pole, 600V, Line/load standard w/ metric mounting hardware, Molded case switch