Eaton Cutler-Hammer JT310033
ETN JT310033 3P FJ 100A Electronic
Circuit Breakers
10001551 JT310033
Eaton Cutler-Hammer
EATON Breaker Trip Unit, Type JT 310+ Electronic LS, Series: G Series, 3 Pole, 100 A, JG Breaker Frame, For Use With: Molded Case Circuit Breaker, 7 in H x 4.13 in W x 3.57 in D Dimensions