Eaton Cutler-Hammer JT3150FA
EATON JT3150FA G Series Thermal Magnetic Breaker Trip Unit, 3 Poles, 150 A, JG Frame, For Use With JT Molded Case Circuit Breaker
Circuit Breakers
7624026 JT3150FA
Eaton Cutler-Hammer
EATON Breaker Trip Unit, Thermal Magnetic, Series: G Series, 3 Pole, 150 A, JG Breaker Frame, For Use With: JT Molded Case Circuit Breaker, 5-1/2 in L x 3-1/4 in W x 2-3/4 in H Dimensions