Eaton Cutler-Hammer JT3200AA
EATON JT3200AA G Series Adjustable Thermal Magnetic Breaker Trip Unit, 3 Poles, 200 A, JG Frame, For Use With JT Molded Case Circuit Breaker
Circuit Breakers
7758893 JT3200AA
Eaton Cutler-Hammer
EATON Breaker Trip Unit, Adjustable Thermal Magnetic, Series: G Series, 3 Pole, 200 A, JG Breaker Frame, For Use With: JT Molded Case Circuit Breaker, 7 in H x 4.13 in W x 3.57 in D Dimensions