Panduit LIAC4-22-C
Panduit StructuredGround LIAC4-22-C 1-Hole Lay-In Lug, 14 to 4 AWG, 0.22 in Stud, Aluminum, TiN Coated
Lug Compression Connectors
7285030 LIAC4-22-C
Panduit
Panduit StructuredGround Lay-In Lug, 1-Hole, 14 to 4 AWG Conductor, 0.22 in Stud, Aluminum, TiN Coated, 1.06 in L x 0.39 in W x 0.78 in H Dimensions