Rockwell Automation 800F-11BE225
A-B 800F-11BE225 22MM ACCESSORY 800
IEC Pushbuttons - 22.5mm
10216936 800F-11BE225
Rockwell Automation
800F PB,22mm Accessory,30x40 mm LgndPlt and Frame,Black with White Legend Text,Blank or Custom Text,English,UP OFF DOWN