Rockwell Automation 800F-11BE235
A-B 800F-11BE235 22mm Accessory 800F PB
IEC Pushbuttons - 22.5mm
10487692 800F-11BE235
Rockwell Automation
800F PB,22mm Accessory,30x40 mm LgndPlt and Frame,Black with White Legend Text,Blank or Custom Text,English,l O AUTO